Ti, co u nás byli.

 

Hannoverský hřebec Pinot Grigio 1995-2016

( Picard, matka Ginelli )

 

Jako 4-letý se začal prezentovat na našich kolbištích za Stáj Mustang s.r.o.. Sezóna mu přinesla dvě vítězství a dvě třetí místa v kval. kolech   KMK, ve finále v Chotýšanech pak 2. místo. Během sezóny 2000 byl v kval. kolech KMK dekorován 4 krát žlutou, 1 krát bílou a 1 krát červenou  stužkou. V Pardubickém finále skončil díky chybě na pátem místě, avšak v prvním kole obdžel za styl od komisařů čtyři „desítky". Téhož roku  se zúčastnil chovatelského MS v Lanakenu s výsledkem 4+0 tr. bodů. V roce 2003 byl při Ceně spol. Orling v soutěžích st. „S" osmý a desátý, v „ST" obsadil druhé místo, ve VC Litomyšle zvítězil v parkuru st. „S", st. „ST"- 4. místo, vítěz ceny VČP Hradec Králové – „S + S", 6. místo v „ST" při Ceně Radegastu, 4. místo v memoriálu E. Režnara – "ST".

2004: 5. místo při MČR seniorů, účast ve VC a Poháru národů na CSIO Kecskemét, CSIO Poděbrady, CSIO Athény. 2005: VC Ostravy – parkur st. T** /4/ – 8. místo. VC Brna – dvoukolová soutěž ST** + T** /0+4/ – 7. místo

Grand Prix Tarpan – dvoukolová soutěž ST** + T** /4+0/ – 3. místo, Cena firmy Autostyl – ST** – 5. místo /1/ . Účast ve VC a Poháru národů na CSIO Poznaň /0/, Kecskemét /4+0/, Poděbrady /0/ a Zagreb /0/. Nominoval se a startoval na ME seniorů v sedle se Zdeňkem Žílou v italském San Patrignano. Zvítězil v anketě „KŮŇ ROKU 2005 a 2008". 2006: Byl stabilním členem seniorské reprezentace, startoval ve většině PN a VC, kde startoval za náš sen. A-team. Splnil kvalifikační podmínky a startoval na MS seniorů v sedle se Z. Žílou v německém Aachen. 2007: Byl zapůjčen německému jezdci J. Ehningovi a zúčastňoval se závodů hlavně v západní části Evropy. 2008:Opět se mu velmi dobře vedlo se Z. Žílou vedlo na českých kolbištích: vyhrál ČSOB Velkou cenu Ostravy (T**), druhé místo získal v ČSOB VC Litomyšle (T**) a také v ČSOB VC Frenštátu (ST**). Na CSIO4*W v Praze šel obě kola Poháru národů s čistým kontem. To se podařilo na těchto závodech pouze třem koním. Splnil kvalifikaci na MS v roce 2009 v Hickstead. 2009: Vítěz Velké ceny Litomyšle (T**) a Velké ceny Frenštátu p. Radhoštěm (T**), dvakrát získal 3. místo v soutěžích ST** a to v Hradci Králové a v Jemčině, dále 4. místo v ST** v Hradci Králové a 2x 5. místo v ST** v Ostravě – St. Bělé a Frenštátu p. Radhoštěm. Účastnil se Hannoverského šampionátu v německém Verdenu.

Pinot Grigio u nás působil v přirozené plemenitbě.

 

Trakénský hřebec Sargoni 1991-2012

( Santiago, matka Karajsche II)

 

Sargoni byl velice impozantní hřebec, který se dokázal úspěšně prosadit nejen ve sportu, ale také potvrdil svůj kvalitní a vysoko cenění původ. Byl potomkem hřebce SANTIAGO, který byl vítězem trakénského körungu v roce 1980.

Sargoni sám vynikal výbornou mechanikou pohybu a dobrým charakterem. Přesto, že byl Sargoni převážně drezurní hřebec, u nás byl znám hlavně ve skokovém sportu, kde se dokázal  prosadit a dosáhnout  výkonnosti "ST". Následkem zranění bohužel nemohl dále pokračovat. V žebříčku nejlepších plemeníků ve skokových soutěžích dle ASCHK v roce 2006 (min. 7 potomků) se s 11 potomky umístil na 1.místě z celkem 200 hřebců.

Sargoni  u nás působil v přirozené plemenitbě.

Kontakt

 

tel.: +420 602 109 989

 

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Just creative